O Nás

Naše počátky jsou spojeny s rokem 2001, kdy ­Ing. Zdeněk Jeřicha převzal od Korama a.s. podnikovou prodejnu, ve které fungujeme do teď. Od roku 2007 nás najdete pod názvem Jeřicha s.r.o. V naší nabídce byly původně oleje, plastická maziva , tuzemský parafín a postupně také parafín ze zahraničí.

Vzhledem k tomu, že v roce 2014 ukončilo Paramo a.s. výrobu tuzemských deskových parafínů, nabízíme od roku 2015 parafíny pouze z dovozu.

Neustále rozšiřujeme své možnosti nákupů zahraničních parafínů, a to nejen vysoce rafinovaných s malým podílem oleje, ale zároveň i průmyslové parafiny i parafinové gače.

Naše firma je rodinná, každý z nás se stará o určitou část - nákupy, komunikaci s klienty, dodavateli. Naším cílem je co nejrychlejší řešení požadavků zákazníků. Máme nejen široký sortiment, ale i velké zásoby parafínu. Nabízíme vám dlouhodobé řešení vašich výrobních potřeb

Proč Parafín Jeřicha s.r.o.

• máme široký sortiment zboží
  • dokonale známe všechny produkty, které nabízíme
  • rozumíme potřebám našich zákazníků
  • rádi vám poradíme
  • objednané zboží vám dodáme v nejkratším možném termínu
  • rádi vyhovíme a v urgentních případech zajistíme dodání i o víkendech a státních svátcích vlastní dopravou
  • stále sledujeme novinky na trhu

Náš tým

Ing. Zdeněk Jeřicha

603 579 301

Zdenek má na starost sledování prodeje parafínu a jeho doplňování, tedy komunikaci s dodavateli. Dále se stará o bezproblémový chod firmy po technické stránce, včetně firemních dopravních prostředků.

Eva Jeřichová

733 112 352

Evka se strará o chod kanceláře, má pod palcem finance a účetnictví. Zároveň sleduje zásoby a jejich plynulé objednání a doplňování.

Bc. Ivana Jeřichová

605 134 440

Ivka má na starosti komunikaci se zahraničím a jako jediná prošla školením německého dodavatele knotů Henschke. Stará se o kompletaci a vypravení balíků a zakázek jak poštou, tak spedicí.

Jan Somr

731 845 884

Honza připravuje větší zakázky odběratelům, zajišťuje dopravu zboží na místo určení. Zároveň dopravuje maziva a oleje z výrobního závodu a zajišťuje doplnění na sklady.

Kateřina Sýkorová

733 112 373

Katka se stará o chod kanceláře a o kompletaci a vybavení zakázek jak poštou, tak spedicí.

Michael Kratochvíl

773 190 156

Michael má na starost obchodně-technické záležitosti, tedy komunikaci se zákazníky a dodavateli. Je připraven Vám pomoct s výběrem nejvhodnějšího produktu. Zároveň zajišťuje dopravu zboží na místo určení.

Security

Ostraha objektu :)