Nové vosky pro letošní rok

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám představili nové produkty, které jsme zařadili do našeho portfólia.

 Do stálé nabídky jsme přidali poptávaný Kerawax Coconut Pillar 4138, tedy kokosový vosk do forem, který tak kompletně doplnil naši nabídku 100% přírodních vosků. Jedná se o směs kokosového a sojového vosku tak jak ji znáte ve variantě container 4135, tedy do skla a keramiky.

Další novinkou je vosk na výrobu populárních masažních svíček. KeraSoy 4115 Massage je 100'% sojový vosk s velmi nízkou teplotou tání a je vhodný na přímý kontakt s pokožkou.

Do naší nabídky zařazujeme cenově dostupnější varianty přírodních vosků. Jedná se o směs sojového vosku a prémiového parafínu při zachování všech standardů 100% přírodních vosků, zejména certifikace Vegan Friendly, biologické odbouratelnosti a zdravotní nezávadnosti. Tyto vosky nabízíme ve variantě do forem (Pillar) a ve variantě do skla a keramiky (Container)

Na všechny novinky se neváhejte zeptat prostřednictvím poptávkového formuláře produktu na webových stránkách, e-mailem či telefonicky.