Zvolte jazyk:
Vyhledat

O nás

Naše počátky jsou spojeny s rokem 2001, kdy ­Ing. Zdeněk Jeřicha převzal od Korama a.s. podnikovou prodejnu. Od roku 2007 nás najdete pod názvem Jeřicha s.r.o. V naší nabídce byly původně oleje, plastická maziva a parafín a postupně také parafín ze zahraničí.

V roce 2005 zakoupilo výrobní podnik Koramo a.s. pardubické Paramo a.s. Tím došlo ke sloučení obou větví prodejců v jednu - Paramo a.s. - a v ní jsme doposud.

Díky této skutečnosti jsme mohli rozšířit prodej olejů, plastických maziv o asfaltové výrobky, které produkovalo pouze Paramo a.s. Nadále jsme rozšiřovali své možnosti nákupů zahraničních parafínů, a to nejen vysoce rafinovaných s malým podílem oleje, ale zároveň i průmyslové parafiny i parafinové gače.

Vzhledem k tomu, že v roce 2014 ukončilo Paramo a.s. výrobu deskových parafínů, nabízíme od roku 2015 parafíny pouze z dovozu. Splynutím Korama s Paramem jsme schopni nabídnout široký sortiment výrobků obou závodů

Naše firma je rodinná, každý z nás se stará o určitou část - nákupy, komunikaci s klienty, dodavateli. Naším cílem je co nejrychlejší řešení požadavků zákazníků. Máme nejen široký sortiment, ale i velké zásoby parafínu. Nabízíme vám dlouhodobé řešení vašich výrobních potřeb

Proč Parafín Jeřicha s.r.o.

• máme široký sortiment zboží
  • dokonale známe všechny produkty, které nabízíme
  • rozumíme potřebám našich zákazníků
  • rádi vám poradíme